Faaliyete Kayıt Formu (16.EGE INSAN YONETIMI ZIRVESI )
Katılımcı Listesi
 AdıSoyadıTC Kimlik NoCep TelefonuElektronik Posta AdresiÇalıştığı Firma ÜnvanıKişi SınıfıTutar 
Katılımcı Ekleİşaretlenen Katılımcıları Çıkar

Not : Peryön EGE sınıflarından birinin seçilmesi durumunda sistem kişinin Peryön EGE üyesi olup olmadığını kontol etmektedir.

İrtibat ve Fatura Bilgileri
Kaydı Yapan Kişinin
Adı Soyadı
Telefonu
Faks Numarası
Elektronik Posta Adresi
Fatura Bilgileri
TutarİndirimKDVToplam
Şahısa mı Firmaya mı ? 
Firmanın Ünvanı
Firma Türü
Vergi Dairesi / No/
Vergi Dairesi / TC Kimlik/
Adı
Soyadı
TC Kimlik Numarası
Fatura Adresi 

Semt / İlçe / İl

Fatura Gönderim Adresi
Gönderim  Adresi
Semt / İlçe / İl
Açıklamalar

 

A Ç I K L A M A L A LA R 

 

  

KISISEL VERILERIN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA

 

ÖĞRENCİkayıtları 25 yaşını geçmeyen, halen lisans ve yüksek lisans öğrencisi olduğunu belgeleyen ve bir iş yerinde ÇALIŞMAYANLAR için geçerlidir. (Öğrenci kimliği, öğrenci belgesi vs. evraklarını bilgi@peryonege.org.tr  adresine gönderilmesi zorunludur.

.

KATILIM BEDELLERİ bir kişi içindir. %18 KDV ilave edilecektir.

 

KATILIM BEDELLERİ’ nin geçerli olması için ÖDEMENİN ONLINE KAYIT OLUNAN DÖNEM İÇİNDE YAPILMASI GEREKİR. Katılım bedeli faturaları online kayıt sistemde belirtilen adreslere ödeme dönem sunu itibariyle düzenlenerek gönderilir..

 

KAYIT İÇİN YAPILAN ÖDEMENİN  İPTAL VE DEĞİŞİKLİK TALEPLERİ , ödemenin yapıldığı dönem sonuna kadar EKLİ TALİMAT yazısının aslını aşağıdaki adresimize gönderilmesi halinde geçerlidir. 

 

ZİRVE KAYIT MASASI için, sistem tarafından e-posta adresinize gönderilen KONFİRMASYON mesajı çıktısı, ödeme ile ilgili banka banka dekontunu veya kredi kartı ödeme formunu yanınızda bulundurulması gerekir.

 

PERYÖN  organizasyon  programını, mücbir sebepler ve / veya Ohal kararlarına bağlı olarak yer ve tarihini değiştirme, iptal etme  hakkı saklıdır.


Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Bölgesi Şubesi İktisadi İşletmesi

283/9 Sokak No:1 Ege park Evleri C Blok D:2 Bayraklı / İZMİR

Vergi Dairesi: Bornova, Vergi No: 728 027 5262 Ticaret Sicil No: 112844

T: 0232 347 6552 – 0530 583 7017 F: 0232 348 1698 e-posta: finansman@peryonege.org.tr

 

BANKA HESABI

Türkiye İş Bankası A.Ş. Yeniliman / İZMİR Şubesi

İBAN : TR95 0006 4000 0013 4270 3879 90

 

 SSL Güvenlikli 3D Online KREDİ KARTI ile ödeme için tıklayınız. 

 

 G i z l i l i k  P o l i t i k a m ı z

İnternet Sitemizin üyelik gerektirmeyen sayfalarını üye girişi yapmadan ziyaret edebilirsiniz.

Üyelik sırasında verdiğiniz TCKN, sicil vs gibi özel bilgiler haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Derneğimiz üyelerimizden alınan kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede olmasına özen göstermektedir

İnternet sitemizde yer alan bilgiler, yürürlükteki mevzuata uygun şekilde hazırlanmış olup mevzuat ve uygulamada olabilecek değişiklikler söz konusu bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir.

İnternet sitemizde yer alan açıklamalar ve hesaplama modülleri, tamamen bilgi verme amaçlıdır.

İnternet sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Derneğimiz sorumlu değildir.

İnternet sitemizde, başka internet sitelerine bağlantılar mevcuttur. Derneğimiz, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte olup bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Dernek tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

İnternet sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Derneğimize aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Derneğimizde saklıdır.

Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Derneğimizin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir internet sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir internet sitesinin bağlantısını kuramaz.

İnternet sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu tablolara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Derneğimiz sorumlu değildir.

Derneğimizi temsil eden bu sayfaya ve/veya Peryön Ege Şubesi internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayın.


Kırmızı renk etiketli alanların doldurulması zorunludur.